Slide
Pracownicy z
Dalekiego Wschodu
Nasze rozwiązania kadrowe budują Twój sukces nie czekaj
i już dziś skontaktuj się z nami a my przedstawimy
Ci ofertę dopasowaną pod Twoje potrzeby.
Wypełnij formularz
Slide
Pracownicy z
Afryki - Etiopia
Nasze rozwiązania kadrowe budują Twój sukces nie czekaj
i już dziś skontaktuj się z nami a my przedstawimy
Ci ofertę dopasowaną pod Twoje potrzeby.
Wypełnij formularz

Współpraca

Podejmując współpracę z agencją pracy EAST2WEST Sp. z o.o. możecie Państwo być pewni, że zatrudniacie cudzoziemców z prawem do legalnego pobytu w Polsce. Rekrutujemy pracowników zgodnie z Państwa wymaganiami co do kwalifikacji oraz doświadczenia. Dopełniamy wszystkich formalności związanych z przyjazdem i legalizacją zatrudnienia. Nasza kancelaria prawna na bieżąco śledzi wszelkie zmiany i proponuje zgodne z prawem rozwiązania.

Świadomi i ciekawi, odpowiedzialni i zaangażowani, pełni szacunku i pasji pracownicy mają motywację do odkrywania i dokładają wszelkich starań, aby odnosić sukcesy. Właśnie to zwycięskie połączenie przynosi korzyści naszym Klientom, pozwala prosperować przez te wszystkie lata, a naszym pracownikom rozwijać się razem z nowym pracodawcą.

Dlaczego EAST2WEST ?

Indywidualne podejście

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wynika to z naszych przekonań, że każdy klient ma inne potrzeby. Skutkiem takiej strategii jest fakt, iż przy współpracy z naszą firmą klient zgłasza o jakim stopniu wykwalifikowania mają być dani pracownicy a my w ciągu 5 dni roboczych przesyłamy wszystkie kandydatury odpowiednio dopasowane pod profil działalności klienta.

Własne doświadczenie

Na podstawie własnych doświadczeń wiemy jak ważni są pracownicy w firmie. Jak uciążliwe może być brak możliwości realizacji projektu ponieważ nie ma do tego odpowiedniego personelu. Wpółpraca z EAST2WEST stanowi kluczowe rozwiązanie. Udzielamy sugestii, porad i pomysłów naszym klientom we wszystkich aspektach działalności.

Bez pośredników

Biura w Azji, zaprzyjaźnione agencje, bezpośrednie dojścia, dotychczasowa działalność w sektorze reklamy i mediów pozwala na rekrutowanie dowolnej ilości wykwalifikowanych pracowników w konkurencyjnych cenach. Od pracowników fizycznych po wysoko wyspecjalizowanych.

Specjalizacja

Posiadamy dedykowane procesy HR w ramach wyspecjalizowanych linii biznesowych, wspierające klientów z poszczególnych branż.

Zespół ekspertów

Nasz zespół to rzetelna grupa ekspertów, dobrze przygotowanych do pomocy  Twojej firmie w zakresie rekrutacji odpowiednich kandydatów. Współpracujemy z czołowymi firmami z różnych branż. Zapewniamy pełną obsługę zatrudnienia, począwszy od transparentnej obsługi legalizacji pobytu i pracy, organizacji transportu i kończąc na zakwaterowaniu.

Odpowiedzialność

Bierzemy pełną odpowiedzialność za proces zatrudnienia przed instytucjami kontrolnymi (PIP, ZUS, US, Straż Graniczna).

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford
Założyciel , Ford Motor Company

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.