Usługi

Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do rozwoju polskich przedsiębiorstw jak i z tego, że możemy być częścią tego procesu zmian. Dzięki bezpośrednim przedstawicielstwom w Nepalu oraz sieci partnerów w Europie Wschodniej i Azji mamy bogate zaplecze, aby dostarczać Państwu wykwalifikowane kadry na korzystnych warunkach. Dostarczamy rozwiązania w kilku rodzajach stosunków pracy:

formularz zamówienia pracownicy z azji
Rekrutacja jednorazowa – bezpośrednia
Wybierzemy dla Państwa najlepszych pracowników, pomożemy wypełnić niezbędne dokumenty wymagane na podstawie najnowszych przepisów. Wszystko rozliczamy jedną opłatą rekrutacyjną płatną po okresie próbnym 30 dni.
Czytaj więcej
india
Outsourcing
Outsourcing dotyczy zlecania zadań, które dotychczas były realizowane w przedsiębiorstwie, innym podmiotom poprzez wydzielenie ich ze struktury organizacyjnej.
Czytaj więcej
leasing pracowniczy wynajem pracowników
Leasing pracowniczy – wynajem pracowników
Leasing pracowników (wynajem pracowników) jest idealnym rozwiązaniem dla pracodawcy pragnącego szybko i tanio zatrudnić pracowników. Jest również bardzo elastyczną formą zatrudnienia.
Czytaj więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford
Założyciel , Ford Motor Company
Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.