Spawacze i monterzy z Azji

Spawacze i monterzy z Azji

Spawacze i monterzy z Azji to idealne rozwiązanie dla firm, które zmagają się z problemami kadrowymi w swoich zakładach.

Spawanie odgrywa istotną rolę w łączeniu materiałów. Dlatego konieczne jest wyznaczenie wykwalifikowanej siły roboczej do skutecznego wykonywania zadania. Jeśli szukasz wiarygodnej agencji, która pomoże Ci znaleźć odpowiednią siłę roboczą w sektorze stalowym zgodnie z wymaganiami projektu, nie szukaj dalej. Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji spawaczy z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii, Wietnamu oraz Etiopii. EAST2WEST zapewni wykwalifikowaną siłę roboczą zgodnie z zaleceniami klienta.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących spawaczy z Azji w tym z Indii, Wietnamu, Nepalu, Bangladeszu i Etiopii. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Standardy rekrutacji

Spawacze, monterzy i pokrewni rekrutuowani są przez wykwalifikowaną kadrę, inżynierów i techników z Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu, która posiada wiedzę specjalistyczną, w zakresie spawalnictwa i sektora stalowego. W EAST2WEST wierzymy w dostarczanie rozwiązań naszym klientom, zachowując pozytywne i profesjonalne podejście do ich wymagań. EAST2WEST rekrutuje dużą liczbę pracowników do projektowania, detalowania, wytwarzania, wznoszenia stalowych konstrukcji przemysłowych oraz do układania rur stalowych do transportu produktów naftowych, przewodów gazowych i wodociągowych .

Konstrukcje prefabrykowane muszą być wykonane tak, aby pasowały do ​​pasujących części podczas wznoszenia pola. Wszelkie niedopasowania w montażu elementów prefabrykowanych mogą spowodować znaczną utratę wysiłku montażowego, powodować opóźnienia i niedogodności. EAST2WEST rekrutuje spawaczy i monterów zajmujących się produkcją, aby spełnić bardzo wysokie wymagania, jednocześnie stawiając konstrukcje w elektrowniach, rafineriach, zakładach petrochemicznych, budynkach wielopiętrowych itp.

Znaczenie konstrukcji stalowych zyskało duży rozgłos, gdy wymaganiem przemysłu było stawianie geometrycznie prawdziwych konstrukcji w bardzo krótkim czasie. Indyjscy pracownicy zapewniani przez EAST2WEST doskonale przedstawili swoje umiejętności i wydajność w krajach Unii Europejskiej na tego typu konstrukcjach. Rekrutowani przez nas kandydaci posiadają kwalifikacje uznanych instytucji jak i przechodzą odpowiednie szkolenia do pracy w różnych warunkach. 

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego spawacza lub montera ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.