Rekrutacja jednorazowa – bezpośrednia

rekrutacja jednorazowa i bezposrednia

Rekrutacja jednorazowa (bezpośrednia) ma charakter jednorazowy pomiędzy agencją a pracodawcą.

Ta forma współpracy ma na celu zaspokojenie potrzeb kadrowych pracodawcy poprzez przeprowadzenie przez agencję procesu rekrutacji według zleceń rekrutacyjnych, określających liczbę potrzebnych pracowników i wymagania pracodawcy w stosunku do ich kwalifikacji oraz przedstawieniu ich pracodawcy.

Zalety i korzyści

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji jednorazowej i bezpośredniej pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. Wybierzemy dla Państwa najlepszych kandydatów, pomożemy wypełnić niezbędne dokumenty wymagane na podstawie najnowszych przepisów. Wszystko rozliczamy jedną opłatą rekrutacyjną płatną po okresie próbnym 30 dni.

Opłata jednorazowa waha się w zależności od ilości zamówienia pracowników jak i stopnia wykwalifikowania danego kandydata.

Jeśli klient przez umówiony okres próbny zrezygnuje z zatrudnienia pracownika, to nie płaci za wykonaną na jego rzecz usługę. Klient ma również możliwość bezpłatnej wymiany pracowników podczas okresu próbnego nabywając tym samym kolejny okres próbny na nowych, zrekrutowanych pracowników.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Prosty proces rekrutacji i pozyskania pracowników

1. Podpisanie umowy

(Prosta umowa bez zobowiązań i kar umownych)

2. Rekrutacja pracowników

(Rekrutacja pracowników przeważnie trwa do 5 dni roboczych)

3. Wysłanie kandydatów

(paszporty, udokumentowane doświadczenie itp.)

4. Złożenie wniosku o pozwolenie na pracę typ A

(pracodawca akceptuje kandydatury i składa w urzędzie pracy wnioski o pozwolenie na pracę typu A – opłata skarbowa 100zł)

5. Proces wizowy i wysyłka dokumentów

(po otrzymaniu pozwoleń na pracę zapewnimy Państwu dodatkowe dokumenty niezbędne do ubiegania się o wizę przez kandydatów)

6. Przylot pracowników

(Po otrzymaniu wiz dla naszych kandydatów organizujemy transport lotniczy jak i lądowy pod drzwi pracodawcy)

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Najczęściej zadawane pytania

Okres oczekiwania jest uzależniony od tego kiedy Urząd Pracy wyda nam zezwolenie na pracę (typ A), ustawodawczo powinniśmy otrzymać do 30 dni ale w Szczecinie rekordzista czekał 9 miesięcy. Przeważnie wydawane jest od 1 do 3 miesięcy.

Od momentu wydania zezwolenia my jako koordynator całego procesu potrzebujemy do 1,5 miesiąca (w zależności od wielkości zamówienia) na przyjazd pracowników pod drzwi pracodawcy.

Na minimum rok z możliwością przedłużenia o kolejne lata.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford
Założyciel , Ford Motor Company

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.