Outsourcing

Outsourcing dotyczy zlecania zadań, które dotychczas były realizowane w przedsiębiorstwie, innym podmiotom poprzez wydzielenie ich ze struktury organizacyjnej. Jest to rozwiązanie podejmowane zazwyczaj w następstwie działań restrukturyzacyjnych. Outsourcing wykorzystać można nie tylko do pojedynczych usług, czy nawet funkcji pomocniczych, ale zwłaszcza w zakresie procesów gospodarczych realizowanych wcześniej samodzielnie przez zleceniodawcę.

W dzisiejszych czasach firmy często potrzebują usług outsourcingu. Praca rekrutacyjna jest żmudna i często wiele firm woli zlecać te prace na zewnątrz. Jeśli chcesz wykonać tę pracę sam, będziesz miał wiele zobowiązań. Outsourcing procesów rekrutacyjnych na morzu rynku pracy stał się bardzo popularny, ponieważ firmy wolą być wolne od tego skomplikowanego procesu.

Znalezienie odpowiedniej firmy outsourcingowej w Polsce jest często wyzwaniem. Funkcjonuje wiele agencji. Ale nie wszystkie mają pożądane standardy. Musisz skorzystać z usług wiarygodnej agencji, która utrzymuje stały poziom usług.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Branże często korzystające z Outsourcingu

Możesz przekształcić Twoją firmę w przynoszący dochód zasób, który pozwala pracować tyle, ile chcesz.

Zalety korzystania z usług Outsourcingu

Nasi klienci często są zaskoczeni możliwościami, jakie im przedstawiamy; myśląc nieszablonowo, przedstawiamy nowe ekscytujące przedsięwzięcia:

  • Upraszczasz zarządzanie projektem
  • Skupiasz się na tym, co ważne
  • Optymalizujesz koszty
  • Powierzasz pracę ekspertom ds. zatrudnienia
  • Możesz podzielić się pewnym ryzykiem
  • Masz spokój ducha

Najczęściej zadawane pytania

Termin „outsourcing” powstał z połączenia 3 angielskich słów: outside (zewnętrzny), resource (zasoby) i using (korzystanie). W dosłownym tłumaczeniu outsourcing oznacza zatem wykorzystywanie zewnętrznych zasobów. W praktyce oznacza to zlecanie wykonania części zadań biznesowych zewnętrznym firmom specjalizującym się w danej branży.

Każdy handlowiec zatrudniony bezpośrednio w strukturach Firm generuje określone koszty związane z całą obsługą jego funkcjonowania. Koszty to wyposażenie go w odpowiednie narzędzia pracy, serwis tych narzędzi, dodatkowe osoby zajmujące się tym wszystkim. W przypadku sił zewnętrznych całość leży po naszej stronie. Koszt jednego pracownika, który ponosi firma zlecająca usługę, jest zdecydowanie niższy niż w pierwszym przypadku.

Klienci niepewni efektów końcowych w większości przypadków decydują się na np. 3-miesięczny okres testowy. Dopiero po tym okresie podejmują decyzje dotyczące długofalowej współpracy.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford
Założyciel , Ford Motor Company

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.