Leasing pracowniczy – wynajem pracowników

Leasing pracowniczywynajem pracowników jest idealnym rozwiązaniem dla pracodawcy pragnącego szybko i tanio zatrudnić pracowników. Jest również bardzo elastyczną formą zatrudnienia. Dzięki temu możecie Państwo skutecznie reagować na pojawiający się w Waszej firmie wzrost lub spadek popytu na pracę.

Leasing pracowników gwarantuje doskonałe kadry w waszej firmie i zero formalności związanych z zatrudnieniem pracowników. Wszelkie sprawy kadrowo-płacowe, Agencja Pracy bierze na siebie. Państwu pozostaje nadzorować i kierować personelem. Leasing pracowników to bardzo elastyczne rozwiązanie zatrudniania pracowników. Zaoszczędź czas i pieniądze.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Leasing pracowników w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej

W ramach leasingu pracowniczego pracujemy w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej. Ustawa reguluje zasady współpracy pomiędzy agencją pracy, pracodawcą użytkownikiem, a pracownikiem tymczasowym. Dobór odpowiedniej agencji w przypadku wynajmu personelu jest bardzo ważny, gdyż powierzamy niejednokrotnie bardzo duże pieniądze przeznaczone na wynagrodzenia.

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie leasingu i wynajmu pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. EAST2WEST z uwagi na wyrobioną renomę na Dalekim Wschodzie pracownicy z Azji chętnie podejmują zatrudnienie przez naszą firmę. Również od naszych klientów korzystających z usługi leasingu pracowniczego oczekujemy terminowych płatności i godnego poszanowania wynajmowanego personelu.

Agencja Pracy załatwia formalności związane z wizą , pobytem oraz legalnym zatrudnieniem obcokrajowców na terenie RP.
Agencja Pracy jest pracodawcą dla pracownika tymczasowego – odpowiada za obsługę kadrowo-płacową.
Agencja Pracy wypłaca wynagrodzenie pracownikowi tymczasowemu.
Agencja Pracy odprowadza należne składki na ubezpieczanie społeczne, zdrowotne, zaliczkę na podatek dochodowy oraz PFRON za pracownika tymczasowego.
Agencja Pracy wyszukuje, zakwaterowuje i opłaca mieszkanie pracownikom tymczasowym – opcjonalnie.
Agencja Pracy wystawia fakturę VAT za usługi na rzecz Pracodawcy Użytkownika, która zawiera całkowite koszty zatrudnienia Pracowników Tymczasowych oraz marżę agencji.
Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford
Założyciel , Ford Motor Company

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika ?