Kuropatwy 34S, Warszawa, 02-892
+48 791 399 499
office@east2west.pl

Pracownicy z Azji

PRACOWNICY Z AZJI

Bądź o krok przed wszystkimi! Pracownicy z Azji to przyszłość kadrowa na długie lata rozwoju!

Zaufali nam

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my"

Pracownicy z Azji to przyszłość kadrowa na długie lata rowoju ! Opinie wielu ekspertów z branży zarządzania zasobami ludzkimi, oraz statystki GUS wskazują, że kończą się zasoby ludzi gotowych do pracy w Polsce z krajów byłego WNP. Tym którzy przyjeżdżają często już nie można sprostać oczekiwaniom finansowym.

Dlatego wprowadziliśmy nową bazę pracowników pochodzących z krajów takich jak Nepal, Indie, Bangladesz i Filipiny. W tej chwili mamy do dyspozycji kilka tysięcy udokumentowanych osób, a baza powiększa się z dnia na dzień po kolejnych skrupulatnych weryfikacjach. Oferta kierowana jest do największych i najlepszych przedsiębiorstw w kilku wybranych branżach. Tylko u nas, tak dogodne warunki współpracy. Po wybraniu formy współpracy i podpisaniu umowy, niezwłocznie dostają Państwo kandydatury pracowników do weryfikacji. Nie jesteśmy wirtualną agencją szukającą pracowników z ogłoszeń. 

Pracownicy z Azji komunikują się w języku angielskim biegle z uwagi na to, że jest to ich drugi język urzędowy. EAST2WEST Sp. z o.o. w razie potrzeby zapewni koordynatora, który kontaktuje się z pracownikami w ich ojczystym języku. Zapewnimy również lidera zespołu, zajmującego się tłumaczeniami i sprawami pracowniczymi. EAST2WEST Sp. z o.o. na stałe współpracuje z bezpośrednim oddziałem agencji w Nepalu, oraz szeroką siecią partnerską doświadczonych współpracowników.


FORMY WSPÓŁPRACY

Leasing pracowniczy

Przygotujemy pełną kompleksową ofertę na obsługę kadrowo płacową wynajętych pracowników. Od przedstawienia kandydatur, przez załatwienie wszystkich formalności związanych z przyjazdem i pobytem, do pełnej obsługi wypłat i rozliczeń z pracownikami. Pełne koszty zatrudnienia pracownika prześlemy na życzenie po ustaleniu potrzeb pracodawcy.

Usługa rekrutacyjna

Wybierzemy dla Państwa najlepszych pracowników, pomożemy wypełnić niezbędne dokumenty wymagane przez Ambasadę RP w New-Delhi czy Konsulat RP w Mumbaju. Wszystko rozliczamy jedną opłatą rekrutacyjną płatną po okresie próbnym. Koszty usługi zawierają się w przedziale od 150 zł do 1000 zł za jednego pracownika.

Podejmując współpracę z agencją pracy EAST2WEST Sp. z o.o. możecie Państwo być pewni, że zatrudniacie cudzoziemców z prawem do legalnego pobytu w Polsce. Rekrutujemy pracowników zgodnie z Państwa wymaganiami co do kwalifikacji oraz doświadczenia. Dopełniamy wszystkich formalności związanych z przyjazdem i legalizacją zatrudnienia. Nasza kancelaria prawna na bieżąco śledzi wszelki zmiany i proponuje zgodne z prawem rozwiązania. Świadomi i ciekawi, odpowiedzialni i zaangażowani, pełni szacunku i pasji pracownicy mają motywację do odkrywania i dokładają wszelkich starań, aby odnosić sukcesy. Właśnie to zwycięskie połączenie przynosi korzyści naszym Klientom, pozwala prosperować przez te wszystkie lata, a naszym pracownikom rozwijać się razem z nowym pracodawcą.

DLACZEGO PRACOWNICY Z AZJI ?

Dłuższe okresy pracy

Nasi pracownicy z Azji przyjeżdżają na minimum rok czasu, często przedłużając pobyt o kolejne trzy lata.

Szybszy rozwój firmy

Mniejsza rotacja pracowników przyspiesza rozwój firmy, pracownicy nie podlegają tak częstej rotacji jak pracownicy z krajów WNP, z których do tej pory czerpaliśmy pracowników.

Niższe koszty

Dłuższe okresy zatrudnienia ograniczają koszty ciągłych szkoleń dla nowych pracowników, oraz obowiązkowych badań lekarskich

Doświadczenie zawodowe

Pracownicy z Azji, dzięki tradycyjnemu stylu życia doskonale wykonują prace powtarzalne, dlatego chętnie podejmują zatrudnienie w przemyśle lekkim, rolnictwie, budownictwie.

Kultura pracy

Azjatyckie wychowanie i kultura pracy zakorzeniona od wieków sprawia, że prace wykonywane przez takich pracowników są wykonywane z pełnym zaangażowaniem i dokładnością.

Wydajność

Pracownik doświadczony jest bardziej wydajny.

Zacznij z nami współpracę już dziś

Prosimy o wypełnienie formularza a my odezwiemy się do Państwa z ofertą dopasowaną pod profil działalności.