Pracownicy z Azji do sektora IT i telekomunikacji

Pracownicy z Azji do sektora IT i telekomunikacji.

Pracownicy z Azji do sektora IT i telekomunikacji zapewnia Agencja pracy EAST2WEST. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii.

Sektory technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, których gwałtowny rozwój nastąpił w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci, stale zmieniający się krajobraz technologiczny i rosnąca złożoność systemów, spowodowały wiele wyzwań dla firm na całym świecie, a wśród nich brak wykwalifikowanej i doświadczonej kadry.

Kandydaci, którzy się do nas zgłaszają są dokładnie sprawdzani i selekcjonowani, przez wyspecjalizowaną firmę rekrutacyjną w Indiach. EAST2WEST oferuje kompleksową ofertę usług, która obejmuje stałą rekrutację, leasing pracowniczy i outsourcing dla sektora IT i telekomunikacyjnego. EAST2WEST posiada duże doświadczenie w badaniu umiejętności, komunikacji oraz kwalifikacji kandydatów, niezbędnych do radzenia sobie w krytycznych okolicznościach.

Agencja pracy EAST2WEST przeprowadza testy pisemne i dyskusje grupowe, a następnie osobistą rozmowę, aby upewnić się, że na stanowisko zostanie wybrana najlepiej utalentowana osoba, Dzięki głębokiemu zrozumieniu w branży IT firma ta zapewnia uczciwą wartość poprzez skuteczne połączenie wszystkich bezpośrednich i przyszłych potrzeb kadrowych.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących informatyków z Azji do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Dlaczego warto wybrać EAST2WEST ?

Talent i elastyczność

Niezależnie od potrzeb i niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza osoba, czy zespół profesjonalistów – dzięki naszej obszernej bazie danych kandydatów znajdziemy odpowiedniego kandydata w odpowiednim czasie i w opłacalny sposób.

Głęboka wiedza specjalistyczna

Wykorzystując głęboką wiedzę zarówno w zakresie najnowszych technologii, jak i stojących za nimi czynników rynkowych, pomagamy zmaksymalizować zwrot z inwestycji, osiągnąć wymierne wyniki i uzyskać przewagę konkurencyjną w branży

Zestawy umiejętności

Łączymy wykwalifikowanych specjalistów IT z możliwościami w małych, średnich i dużych firmach praktycznie w każdej branży. Nasi kandydaci posiadają wiele zestawów umiejętności i zapewniają wiele możliwości wyboru.

Specjalizacja

EAST2WEST współpracuje z oddziałem w Indiach, który został wypromowany przez starszego specjalistę IT z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami z czołowymi światowymi firmami informatycznymi. Przez ostatnie osiem lat pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Oprócz zespołu wyspecjalizowanych konsultantów ds. Rekrutacji, którzy są specjalistami w swoich odpowiednich dziedzinach technologii. Firma posiada panel praktykujących specjalistów IT i ekspertów branżowych, którzy są zaznajomieni z najnowszymi trendami i rozwojem sektora informatycznego. Oddział w Indiach dokładnie sprawdza wszystkich kandydatów, w tym sprawdza referencje i osobiście spotyka się z kandydatami przed przesłaniem ich CV klientowi.

Z tego powodu EAST2WEST w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej renomowanych agencji rekrutacyjnych w Polsce. EAST2WEST jest również preferowanym partnerem rekrutacyjnym dla firm technologicznych w Europie dla sektora IT i telekomunikacji.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom

  • znajomość terminologii IT w języku angielskim
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej Pre-Intermediate
  • komunikatywności
  • spostrzegawczości
  • Od twórcy gier wymagamy znajomości JavaScript i HTML5; C / C ++ / C #; VisualStudio 2010/2013/2015; NodeJS, JQuery, CSS, CSS3
  • dla analityków ds. jakości wymagamy: Automatyczne testowanie, SQL, pisanie skryptów
  • dla programistów Backend i Frontend znajomość: Java/ C++/C# ; PHP i Python (opcjonalnie)

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego specjalisty IT ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.