Pracownicy z Azji do przetwórstwa spożywczego

Pracownicy z Azji do przetwórstwa spożywczego.

Pracownicy z Azji do przetwórstwa spożywczego to idealne rozwiązanie dla firm, które borykają się z problemami kadrowymi w swoich zakładach.

Niewiele jest agencji, które pełnią funkcję Rekrutatorów do przetwórstwa spożywczego w sposób dedykowany. W EAST2WEST podjęliśmy to wyzwanie polegające na zapewnieniu usług rekrutacyjnych dla przemysłu spożywczego firmom działającym w tym sektorze. Ta branża bardzo się rozwinęła w przeszłości poprzez masową restrukturyzację przedsiębiorstw. Pojawiło się bardziej profesjonalne podejście, które może przynieść znacznie lepsze wyniki w biznesie. Wraz z pojawieniem się profesjonalizmu, agencje rekrutacyjne powoli wkraczają na ten sektor. Wcześniej ten sektor nie był rozwijany, ponieważ bardzo mała liczba osób posiadała odpowiednią wiedzę na temat tego, jak uzyskać najlepsze wyniki przy użyciu zaplanowanego podejścia.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

W tej branży nastąpiła rewolucja. Zastosowanie technologii przyniosło bezprecedensowe rezultaty, o których nie można było pomyśleć w dawnych czasach. Ten sektor biznesu stał się dość atrakcyjny i wiele osób zajmuje się tym zawodem. Osoby poszukujące pracy chętnie pracują również w firmach specjalizujących się przetwórstwem spożywczym, w których istnieje wiele możliwości pracy. Wielu studentów podejmuje tematy związane z technologią żywności, w celu podjęcia pracy w tej branży.

Sektor ten ogromnie się rozwinął w ostatnich latach i znacząco przyczynił się do rozwoju gospodarki narodowej. Na własne oczy widzimy jak powstają coraz to nowe zakłady pracy, które dają możliwości tworzenia miejsc pracy w branży przetwórstwa spożywczego.

Jak wygląda rekrutacja pracowników ?

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. Kandydaci, którzy się do nas zgłaszają są dokładnie sprawdzani i selekcjonowani. Wykorzystujemy do tego rejestr o poprzednich miejscach pracy. Na podstawie takich informacji jesteśmy w stanie stwierdzić, czy dana osoba byłaby naprawdę zdolna do zgłoszonego wakatu.
Prowadzimy i aktualizujemy listę najbardziej „prawdopodobnych” kandydatów, którzy są najbardziej odpowiedni dla branży przetwórstwa spożywczego i powiązanych branż i byliby gotowi na podjęcie pracy w Polsce.

Korzyści naszych usług rekrutacji do branży przetwórstwa spożywczego

Oto główne powody, dla których warto wybrać nasze usługi:

  • Stworzyliśmy już markę jednej z najlepszych firm rekrutujących w branży przetwórstwa spożywczego.
  • Nasze podejście do biznesu koncentruje się na kliencie. Dbamy o naszych klientów i podchodzimy do nich indywidualnie, rozumiejąc ich wymagania. W tych branżach istnieją oddzielne obszary pracy. Staramy się zaspokoić każdy obszar, uwzględniając rzeczywiste wymagania w poszczególnych sekcjach.
  • Jako kompetentna agencja rekrutacyjna branży przetwórstwa spożywczego w Polsce, oferujemy najlepsze rozwiązania kadrowe, które mogą spełnić wszystkie wymagania techniczne tego sektora.
  • Sami dobrze rozumiemy proces biznesowy. Wiemy, jakie są prace do wykonania w tego rodzaju branży. Próba pozyskania odpowiednich kandydatów nie jest dla nas problematyczna.
  • Jesteśmy świadomi szerokiego tempa wzrostu, przed którym stoi ten sektor, i jesteśmy wystarczająco przygotowani, aby zaspokoić popyt dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom.
  • Istnieją szczególne potrzeby, które są specyficzne dla branży przetwórstwa spożywczego i powiązanych  z nią sektorów, które należy spełnić. Mamy wiedzę specjalistyczną pozwalającą dostrzec te potrzeby i je zaspokoić.
  • Posiadamy niezbędną wiedzę specjalistyczną, aby zaspokoić potrzeby sektora przetwórstwa spożywczego w odniesieniu do różnych segmentów pracy, takich jak produkcja, przetwarzanie i przechowywanie.

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do przetwórstwa ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.