Pracownicy z Azji do produkcji

pracownicy z azji do produkcji

Pracownicy z Azji do produkcji zapewnia Agencja pracy EAST2WEST, która posiada w swojej bazie najlepszych kandydatów na stanowiska produkcyjne jak i do fabryk. Agencja pracy odpowiednio selekcjonuje kandydatów i jednocześnie dopasowuje ich pod profil działalności klienta.

W ostatnich latach nastąpił wzrost firm produkcyjnych. Wraz z rozwojem, wzrostem i modernizacją, firmy te często poszukują wykwalifikowanej siły roboczej i lepszych kluczowych pracowników. Zamiast samodzielnie zarządzać procedurą zatrudniania, większość firm wysyła ją do konsultantów rekrutacyjnych, którzy zarządzają zatrudnieniem w firmie w czasie wakatu, jak również w czasie zapotrzebowania.

Wraz z postępem technologicznym przedsiębiorstwa produkcyjne i fabryki często wyposażone są w najnowsze urządzenia i maszyny. Dzięki integracji urządzeń niezbędne stało się zatrudnianie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych. Dlatego skuteczne i zaawansowane rekrutacje okazują się koniecznością, a nie tylko wyborem dla branży produkcyjnej.

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. Jeśli chodzi o wybór najlepszych rozwiązań rekrutacyjnych dla branży produkcyjnej, klienci mogą mieć do nas pełne zaufanie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego dokładnie określamy wymagania klientów. Dzięki krystalicznie czystemu i perfekcyjnemu zrozumieniu norm i trendów branżowych współpracujący z nami eksperci dysponują wiedzą specjalistyczną umożliwiającą identyfikację najlepszych kandydatów.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Wymagania jakie stawiamy kandydatom

  • Znajomość najnowszych technik maszynowych
  • Nadający się pracować w trudnych warunkach środowiskowych
  • Dobra znajomość technologii stosowanej w zakładzie pracy

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do produkcji ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.