Pracownicy z Azji do Hotelarstwa

Pracownicy z Azji do hotelarstwa. Pracownica z Azji w hotelu.

Pracownicy z Azji do Hotelarstwa to niezwykle wydajna kadra, która bez problemu odnajdzie się w każdym sektorze usług hotelarskich. Jesteśmy jedną z uznanych agencji pośrednictwa hotelowego specjalizującą się w rozpoznawaniu, ocenieniu i zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry do branży hotelarskiej. Nasi rekruterzy odbyli praktyki na wyższych stanowiskach we wszystkich aspektach działalności hotelarskiej.

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. Nasi rekruterzy poświęcają czas na szczegółowe zrozumienie twoich celów biznesowych, kultury stowarzyszenia i konkretnych potrzeb związanych z pracą. Robią to w celu, abyśmy mogli jednoznacznie pokazać, jakiego rodzaju profesjonalnego kandydata potrzebujesz, aby rozjaśnić Twoje model biznesowy. Nasze relacje rekrutacyjne klientów są ograniczone zaufaniem, dyskrecją i poufnością. Dlatego uważamy, że nasza zdolność do rekrutacji doskonałych kandydatów do branży hotelarskiej nie ma sobie równych.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Rekrutacja personelu hotelowego

Nasze agencje rekrutacji personelu hotelowego umieściły kandydatów na wyższych i średnich stanowiskach kierowniczych, w tym dyrektorów generalnych, kontrolerów finansowych, dyrektorów operacji pokojowych, dyrektorów ds. Żywności i napojów, dyrektorów sprzedaży i marketingu oraz wyróżniających się pozycji niezbędnych do funkcjonowania hotelu. Ponadto specjaliści z naszej agencji współpracowali z klientami zajmującymi się różnego rodzaju nieruchomościami w branży hotelarskiej, w tym nieruchomościami odpustowymi, kurortami i ekskluzywnymi kompleksami SPA.

Agencja pracy EAST2WEST zapewnia pełną satysfakcję

Nasza dział w zakresie rekrutacji siły roboczej do branży hotelarskiej cieszy się uznaniem za idealne dopasowanie kandydatów do klientów. Kiedy włączacie Państwo do swojego zespołu nasze agencje rekrutacyjne z branży hotelarskiej, słuchamy Państwa tak samo uważnie, jak kandydatów, których spotykamy dla Państwa potrzeb. Twoje cele, kryteria i budżet na dane stanowisko to tylko początek. Kultura firmy, metody działania, warunki pracy i różne wartości niematerialne i prawne są podobnie badane i dodawane do portfela zamówień. Od samego początku naszym celem jest nie tylko stworzenie okoliczności, ale również przedstawienie Państwu kandydata jako specjalistę, który najlepiej napędzi długoterminowy sukces Państwa firmy.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Elastyczność podczas nocnej zmiany
  • Pozytywne podejście
  • Specjalizacja w gotowaniu
  • Niezwykle odpowiedzialny
  • Umiejętności nawiązywania nowych relacji

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do hotelarstwa ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.