Pracownicy z Azji do branży medycznej i zdrowotnej

pracownicy z azji do branzy medycznej i zdrowotnej

Pracownicy z Azji do branży medycznej i zdrowotnej  to idealne rozwiązanie dla polskich placówek szpitali, klinik, czy domów pomocy społecznej.

Branża medyczna odgrywa istotną rolę w każdym kraju, niezależnie od kultury i tradycji, którymi kierują się mieszkańcy. EAST2WEST zapewnia najlepsze usługi rekrutacji medycznej i zdrowotnej dla klientów z krajów Bliskiego Wschodu i Zatoki Perskiej.

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. Rekrutacja odpowiednich kandydatów jest naszą specjalnością, dlatego nasza zagraniczna klientela wychodzi od nas zadowolona, lekarze, pokrewne służby zdrowia, położne i pielęgniarki są dostępne w wielu miejscach w regionie Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu. Dzięki niezawodnej firmie konsultingowej zajmującej się rekrutacją, takiej jak EAST2WEST, z pewnością dotrzesz do pożądanego pracodawcy lub zrekrutujesz odpowiednich specjalistów do działu medycznego i opieki zdrowotnej Twojej firmy.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Standardy rekrutacji

Kandydaci EAST2WEST rekrutuowani są przez specjalistów z Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu. Kandydaci są odpowiednio wykwalifikowani, licencjonowani a także posiadają ważne stopnie naukowe i wieloletnie doświadczenie, zapewniamy, że ​​zdobędziesz najlepsze zasoby w rekrutacji medycznej i zdrowotnej. Jesteśmy związani z głównymi szpitalami publicznymi i prywatnymi w Niemczech i w Polsce. Zapewniamy najbardziej zrównoważone i kompleksowe usługi rekrutacji lekarzy w Polsce. Oferujemy kandydatom pełny przegląd i rozmowy kwalifikacyjne.

Głównym celem EAST2WEST jest znalezienie możliwości dla wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy i pielęgniarek aby pomóc im w zapewnieniu odpowiedniego miejsca pracy. Te stanowiska istnieją w szerokiej bazie szpitali i placówek opieki zdrowotnej na całym świecie. Często nie zawsze chodzi tylko o zysk, na którym skupiają się lekarze i pielęgniarki, gdy zatrudniani są lekarze i pielęgniarki, w grę wchodzą reputacja szpitala i innych prywatnych pracodawców, a przede wszystkim ludzkie życie.

 

EAST2WEST jako jedna ze znanych agencji rekrutacyjnych personelu medycznego stworzyła dla siebie niszę, oferując klientom usługi rekrutacji na następujące stanowiska;

 • Lekarze
 • Lekarze asystenci
 • Doradcy medyczni
 • Dentyści
 • Pielęgniarki
 • Masażyści
 • Przedstawiciele medyczni
 • Fizjoterapeuci
 • Pielęgniarki Oddziałowe
 • Rehabilitanci
 • Technicy laboratoryjni
 • Opiekunki i opiekunowie seniorów

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika branży medycznej ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.