Pracownicy rolni z Azji

pracownicy rolni z azji

Pracownicy rolni z Azji to już temat powszechnie nam znany z uwagi na dotychczasowe świadczenie usług dla pieczarkarni i innych gospodarstw rolnych. To właśnie tutaj sektory rolnictwa potrzebują najbardziej wydajnych pracowników. Dzięki dogłębnej i specjalistycznej wiedzy na temat procesów i technologii rolniczych nasi eksperci zapewnią najbardziej użyteczną pomoc wielu przedsiębiorstwom.

Wraz z pojawieniem się innowacji technologicznych i rewolucyjnych procesów rolniczych, przemysł rolniczy zmierza w kierunku bezprecedensowego rozwoju. Pojawienie się licznych narzędzi, technologii i procesów stworzyło wiele możliwości w tej konkretnej dziedzinie. Jednocześnie środowiska konkurencyjne powodują potrzebę poprawy wydajności. Konsultanci ds. Rekrutacji w rolnictwie mają do odegrania ważną rolę, zapewniając niezbędną siłę roboczą.

Rekrutacja pracowników do rolnictwa

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. Zdajemy sobie sprawę z wartości pożądanej tzn. wykwalifikowanej i eksperckiej siły roboczej, kandydującej do branży rolniczej cechującą się wspaniałymi uprawami, w których odbywa się hodowla zwierząt, roślin czy włókien. Nasi pracownicy rolni z Azji są kreatywni i fachowi a ponadto zdają sobie doskonale sprawę, że są odpowiedzialni za swoje zbiory.

W Agencji pracy EAST2WEST to właśnie „podejście” odróżnia nas od reszty tłumu. Dzięki kompleksowej wiedzy i informacjom o najnowszych osiągnięciach w tej dziedzinie dążymy do transformacji procesów na lepsze. Chociaż pracujemy dla teraźniejszości, zawsze myślimy o przyszłości. W rezultacie nasze rozwiązania w zakresie pośrednictwa pracy w rolnictwie są unikalne, innowacyjne i wyjątkowe. Przez lata służby zapewniliśmy już pracę w rolnictwie niezliczonym kandydatom.

Jesteśmy w stanie zapewnić pracowników rolnych dedykowanych pod profil działalności, którzy mogą znacząco przyczynić się do rozwoju gospodarstwa rolnego naszego klienta.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Dlaczego warto wybrać nasze usługi rekrutacyjne w branży rolniczej?

Agencja pracy EAST2WEST dba o najlepsze talenty. Dysponujemy umiejętnościami i wiedzą specjalistyczną pozwalającą zidentyfikować najbardziej wydajnych, pomysłowych i wykwalifikowanych kandydatów poszukujących idealnych możliwości pracy. Oferując platformę współpracy i uczestnictwa zarówno firmom, jak i potencjalnym kandydatom, zapewniamy, że otrzymają oni wiele korzyści. Oto główne powody, dla których powinieneś współpracować z naszymi usługami związanymi z rekrutacją rolniczą i cieszyć się dużymi korzyściami:

  • Mamy dedykowany zespół, który dba o potrzeby związane z rekrutacją rolników. Kilku z nich ma wiedzę na tematy rolnicze, co sprawia, że ​​ich praca jest jeszcze łatwiejsza niż u innych.
  • W EAST2WEST informujemy naszych pracodawców o postępach w dziedzinie rekrutacji. Ponieważ dziedzina ta dotyczy rolnictwa, informujemy naszych pracowników o zmianach zachodzących w tym sektorze, jesteśmy na bieżąco informowani o bieżących potrzebach tego sektora.
  • Stawki naliczane przez nas za nasze usługi są kompletne i zgodne ze standardami agencji rekrutacyjnej. Jeśli weźmiesz pod uwagę poziom oferowanych przez nas usług, okaże się, że jest on niższy niż w większości innych podobnych agencji.
  • Bierzemy odpowiedzialność za rekrutację jako partner wobec klientów, staramy się zrozumieć rzeczywistą potrzebę klientów i pozyskać kandydatów zgodnie z wymaganiami.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

  • Obeznany w najnowszych technologiach i metodach uprawy
  • Potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji na farmie
  • Rozeznanie w rodzajach torfu i nawozów
  • Świadomy jakości gleby, upraw i środowiska klimatycznego
  • Zgodny z rolnikami i pracą

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do branży rolniczej ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.