Pracownicy na budowę

pracownicy na budowę

Pracownicy na budowę to jedna z najbardziej poszukiwanych sił roboczych na całym świecie powodem jest to, że wiecznie brakuje rąk do pracy w sektorze budownictwa.

Infrastruktura i budownictwo odgrywa główną rolę w rozwoju kraju. Urbanizacja ma swój udział w zwiększeniu zapotrzebowania na infrastrukturę i przemysł budowlany, ponieważ zwiększyło się zapotrzebowanie na coraz to lepsze konstrukcje budowlane.

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. Naszym głównym celem jest zwiększenie wydajności firmy, co bezpośrednio wiąże się z dużymi sukcesami. Wybierając kandydatów przestrzegamy surowych zasad i postępujemy zgodnie z procedurami ich selekcji, aby upewnić się, że oferujemy najlepszych utalentowanych specjalistów.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne, dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Rola specjalistów ds. Rekrutacji na sektor budowlany stała się bardzo istotna, z uwagi na wiele trwających projektów budowlanych. Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniej agencji, która spełni wszystkie wymagania w zapewnieniu wymaganej siły roboczej w budownictwie.

Czy potrzebujesz pracowników budowlanych do pracy przy projektach budowlanych? W EAST2WEST zapewnimy ci najlepszą kadrę budowlaną. Możemy zapewnić najbardziej niezawodnych pracowników, którzy są przeszkoleni i znają pracę dogłębnie, tak aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów.

Nasze usługi rekrutacyjne w branży budowlanej należą do najlepszych, jakie można znaleźć. Jako konsultanci ds. Rekrutacji w branży budowlanej znamy jej tajniki. Wiemy kategorycznie, czego wymagałbyś od każdego rodzaju pracy.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom

 • Powinien mieć wiedzę na temat obsługi projektów
 • Powinien posiadać umiejętności koordynacji
 • Potrafi pracować w każdej sytuacji
 • Posiadający wiedzę na temat geometrii, aby zrozumieć pomiary i pokrewne rzeczy
 • Potrafi zrozumieć plan budowy i jej pomiary
Agencja pracy EAST2WEST zapewni Państwu najbardziej poszukiwanych pracowników budowlanych:
 • cieśla i stolarz budowlany
 • dekarze i blacharze
 • murarze/tynkarze
 • monterzy instalacji budowlanych
 • zbrojarze
 • i inni…

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do branży budowlanej ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.