O firmie

Agencja pracy EAST2WEST to jedna z renomowanych i wiodących agencji specjalizującej się w pozyskiwaniu pracowników z krajów takich jak Indie, Nepal, Bangladesz, Etiopia. Nasza firma powstała w 2017 r. przez wiodących ekspertów w dziedzinie usług rekrutacyjnych. Od momentu powstania firma zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie rekrutacji, dzięki czemu stała się jedną z renomowanych firm w kraju. W krótkim czasie firma osiągnęła niezwykłe osiągnięcia i zapewniła całkowite zadowolenie wielu firm i organizacji w kraju i za granicą.

Brak nisko i wysoko wykwalifikowanych pracowników w Polsce wymusił na nas potrzebę szukania kadr za granicami Polski. Dzięki temu zdobyliśmy potrzebną wiedzę i doświadczenie do prowadzenia tego rodzaju działalności. Zrozumienie potrzeb ze strony pracownika i pracodawcy uczyniło nas profesjonalistami w tej dziedzinie.

– Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Pełna obsługa

Agencja pracy EAST2WEST uzyskuje w imieniu pracodawców niezbędne dokumenty potrzebne do legalnego zatrudnienia cudzoziemców, takie jak:

  • Zezwolenie na pracę
  • Oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy
  • Delegowanie cudzoziemców do pracy w krajach UE
  • Zaproszenia biznesowe
  • Zezwolenie na pobyt czasowy
Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford
Założyciel , Ford Motor Company

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.