Kierowcy i magazynierzy z Azji

kierowcy i magazynierzy z azji

Kierowcy i magazynierzy z Azji to przyszłość kadrowa na długie lata rozwoju i doskonałe rozwiązanie dla branży logistycznej.

Musisz zdobyć wiarygodną agencję rekrutacyjną do spraw logistyki, aby uzyskać siłę roboczą wysokiej jakości. Istnieje wielu konsultantów ds. Rekrutacji logistycznej, którzy działają, ale nie wszystkie ich usługi są na wystarczającym poziomie.

Specjalizacja

Aby zrozumieć świadczone przez nas usługi, ważniejsze jest, aby najpierw przekazać znaczenie i podstawową koncepcję branży logistycznej oraz jej związek z transportem, a ściślej z – branżą spedycyjną.

Wysłanie produktów z odległego miejsca wymaga pewnych modeli, na podstawie których można transportować produkty, i właśnie tutaj powstał przemysł logistyczny.

Te dwa sektory są ze sobą ściśle powiązane i współistnieją. Te dwie branże, a konkretnie branża logistyczna, potrzebują siły roboczej, która może zapewnić wydajne usługi firmom z tej branży. Ponieważ firmy mają różne inne zadania i operacje związane z zarządzaniem, istnieje potrzeba Logistycznej Agencji Zatrudnienia i Logistycznej Agencji Rekrutacji. Obowiązkiem firm w tej branży jest wybranie godnych zaufania agencji rekrutacyjnych, aby siła robocza, która jest do dyspozycji, była najwyższej klasy i mogła świadczyć skuteczne usługi pożądane przez firmy z różnych zakątków świata.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących pracowników z Azji i Afryki do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Dlaczego warto wybrać nasze usługi logistyczne dla personelu ?

Jak wspomniano powyżej, rosnące zapotrzebowanie na pracowników w branży logistycznej stworzyło miejsce dla istnienia agencji, które mogą udostępnić wymaganą siłę roboczą. Jako EAST2WEST, staramy się być agencją, która wypełniłaby lukę między tymi dwoma segmentami, mianowicie siłą roboczą i pracodawcami.

Agencja pracy EAST2WEST oferuje kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników z Azji, Nepalu, Bangladeszu, Indii oraz Etiopii. Posiadamy wysokiej jakości bazę danych, która jest pomocna w realizacji zaangażowanych działań. EAST2WEST ma zdolność do innowacji i posiada ekspertów, którzy opracowali nowe metody wypełniania luki między firmami a kandydatami. Zawsze staramy się pracować nad czymś nowym i wyjątkowym.

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do branży logistycznej ?