Inżynierowie z Azji

inzynierowie z azji

Twoje poszukiwania wiarygodnej agencji rekrutacji inżynierów dobiegły końca inżynierowie z Azji spieszą z pomocą, Agencja pracy EAST2WEST jest wiodącą w Europie agencją rekrutacji inżynierów i może być najlepszym wyborem dla usług inżynieryjnych, spełniając wszystkie związane z tym wymagania.

Agencja pracy EAST2WEST posiada wymagany zestaw umiejętności połączony z wszelkiego rodzaju rekrutacją, dlatego nie bez powodu usługi świadczone przez tą firmę mają charakter profesjonalny, zapewni to najlepszych inżynierów, którzy mogą znacząco przyczynić się do rozwoju Twojej firmy.

Możemy śmiało powiedzieć, że w tej chwili jesteśmy jedną z najlepszych firm rekrutujących inżynierów z Azji do Polski. Nasze rozwiązania zapewniają 360-stopniową pomoc naszym klientom, gdy zlecają na zewnątrz swoje rozwiązania rekrutacyjne. Dajemy nasze pełne poświęcenie procesowi i usługom, jakie zapewniamy naszym klientom. –

Konrad Włodarczyk, CEO & Founder

Usługi rekrutacji inżynierów

Agencja pracy EAST2WEST oferuje usługi kadr inżynierskich firmom w całej Polsce i Europie, ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań technicznych dla różnych branż. Inżynierowie to osoby, które mają duży wkład w różne branże, w których wykonuje się wiele zadań technicznych. Możemy być kompleksowym rozwiązaniem dla wszystkich potrzeb związanych z rekrutacją inżynierów pod jednym dachem.

Dyscypliny inżynieryjne, dla których rekrutujemy:

Rekrutacja dowodzi, że nasza praca obejmuje proces, w którym selekcjonujemy najlepsze talenty inżynieryjne dostępne poprzez rygorystyczny proces rekrutacji. Rekrutowani przez nas kandydaci posiadają kwalifikacje uznanych instytucji jak i przechodzą odpowiednie szkolenia do pracy w różnych warunkach. Agencja pracy EAST2WEST dostarczy wykwalifikowanych inżynierów wraz z innymi pokrewnymi specjalistami w następujących dziedzinach:

Technicy inżynieryjni

Automatyzacja

Przemysł

Mechanika

Zarządzanie energią

Produkcja i przetwarzanie

Badania i rozwój

Jakości i Six Sigma

Testowanie i walidacja

I inni

Uzyskaj niezawodne rozwiązania dla siły roboczej do prac inżynieryjnych

Poziom kompromisu naszych usług nie będzie kompromisowy, jeśli wybierzesz nas jako agencję rekrutacyjną do prac inżynieryjnych, aby sprostać wszystkim kategoriom wakatów związanych z różnymi dziedzinami techniki. Twoje wymagania mogą należeć do kategorii pracowników stałych lub kontraktowych, może to być umowa na czas określony lub umowa zmienna. Wymagania mogą dotyczyć konkretnego projektu. Mamy odpowiednią pulę talentów inżynieryjnych, z których możemy zapewnić niezbędną siłę roboczą, która może pomóc w osiągnięciu celów biznesowych firmy. Rekrutacja inżynierów to połączenie najlepszych praktyk związanych z tą branżą i zaangażowaniem podejmowanym w sposób zaradny.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi ?

1. Zdobądź najlepsze talenty bez angażowania się w stałe koszty ogólne.

Agencja pracy EAST2WEST specjalizuje się w usługach różnych odmian personelu technicznego. Pomagamy w zaangażowaniu wykwalifikowanych pracowników inżynieryjnych bez konieczności ponoszenia zobowiązań w zakresie stałych kosztów ogólnych. Zmniejsza to zobowiązania, które w przeciwnym razie skutkowałyby normalną procedurą zatrudnienia. Powoduje to osiągnięcie wielu celów związanych z realizacją projektów w docelowych ramach czasowych w ramach budżetu. Siła robocza pozostaje elastyczna, a rentowność firmy optymalizuje się wraz ze zwiększoną produktywnością. Dostarczamy rozwiązania w kilku rodzajach stosunków pracy:

2. Optymalizacja kosztów zatrudnienia

Jako wysoce doświadczony rekruter, możemy zapełnić wakaty najwłaściwszymi kandydatami we właściwym czasie, spełniając pożądane kryteria, aby pracownicy mogli uzyskać najlepsze wyniki. Możemy pomóc Ci uzyskać najlepsze osoby podejmujące decyzje na liście płac, aby uzyskać najlepsze świadczenia.

3. Mamy ogromną bazę danych 

Jeśli szukasz rekrutujących inżynierów mechaników, możemy okazać się najlepszym wyborem ze względu na szeroką bazę danych, którą prowadzimy w całym kraju, utrzymujemy stale powiększającą się bazę osób technicznych ze wszystkich dziedzin.

 

W celu zgłoszenia zapotrzebowania na pracowników prosimy o przejście do „Formularza zamówienia”.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji, napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio.

Szukasz odpowiednio wykwalifikowanego inżyniera ?

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.